Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan ügyelsz az intim...

Hogyan ügyelsz az intim higiéniádra?

Figyelt kérdés

Arra volnék kíváncsi,hogy ki mit,milyen termékeket használ.És hogyan,milyen gyakran.

Gondolok itt olyanra,hogy intim mosakodó,intim törlőkendő,intim zuhany...stb

Ha menstruálsz akkor pl hogyan tartod " ott is rendben" a dolgokat.:)Milyen tampont használsz..

Szóval ezekre volnék kíváncsi.

Köszi a válaszokat.IQ bajnokok kíméljenek:)


2010. aug. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Naponta 2x zuhanyozás (!!!)

Lactacyd intim mosakodógél, amivel 3x átmosom "ott lent", majd száraz törölközővel teljesen szárazra törlöm.

Menstruáláskor ugyanez, és minél jobb, ha tampon nélkül zuhanyzol, így rendesebben át tudod magad mosni. O.B. tampont használok.

2010. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Még egy tipp: Tisztasági betét helyett válassza mindenki a tampont. Sokkal komfortosabb, higéniai szempontbol sokkal optimálisabb, mert nem a saját trutymódban ülszómeg mozogsz.
2010. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mini tampont vagy esetleg van direkt ilyen célra??:)
2010. aug. 25. 22:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Napi 2x mosakodok Nivea intimoval,de télen van hogy csak 1x.Használok intim törlőkendőt is,minden pisiléskor,vagy amikor nem felejtem el:)

Én is Ob-ét használok,de van hogy betétet,akkor csakis Always-t.Tisztasági betétet néha szoktam használni,abból Naturellát használok.Intim zuhanyt havonta 1x-2x használok.

Nem borotválom magam csupaszra,csak rövidre vágom,mivel így kényelmesebb,de mégse vagyok csupasz teljesen:)

16/L

2010. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

nem minit, mert az kb szart se ér :D

Normalt.

2010. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne mondd már,hogy egy Normál tampon kell a napi folyásodnak...:D
2010. aug. 25. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad menstruáció nélkül tampont használni, mert a legkisebbnek is akkora a felszívó ereje, hogy kiszárítja a hüvely falát és hámsérülést okoz, ami aztán fájdalmas, és kényelmetlen.


Én esténként zuhanyzom, nem használok intim zuhanyt vagy mosakodót, de a hüvelyflórámnak semmi baja. Tisztasági betétet néha használok, főleg mensi előtt 1-2 nappal és a végén. Mensi közben ob. tampont, és akkor napi 2x zuhanyzom.

2010. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nivea Intimot használok, minden fürdéskor (naponta 1 szer!!!) Silky (DM-es) intim törlőkendőt, amikor menstruálok, vagy idegen helyen pisilek =). Zuhanyt régen használtam, mikor gombám volt. Biointimo betétet használok, ez ilyen anionos, nekem a tampon nem jó, mivel hajlamos vagyok a fertőzésre, és mióta nem használok tampont, azóta nincs bajom.
2010. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én minden nap mikor fürdök akkor intim mosakodógélt használok(vagy mi az:D) niveásat. azon kívül meg ő.... ha idegen helyen pisilek persze nem ülök le. tampont meg betétet(éjszaka meg ha otthon vagyok) egyaránt használok. ha menstruálok akkor napi 2* szoktam megfürödni vagy megmosni a nemi szervem. gondolkoztam még azon h kellene venni intim kendőt is, de mindig elfelejtem mikor üzletbe vagyok h megnézzem őket :D. na de egyszer majdcsak eljutok oda h veszek :D. a túlzott tisztálkodás sem jó. ha nincs menstruációd akkor meg nem szabad használni tampont, mert nem egészséges. a folyásnak szüksége van arra h kijusson a hüvelyedből, ezért is van a tisztasági betét. én mondjuk nagyon ritkán szoktam használni mert nem igazán van rá szükségem.

*L

2010. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!