Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki hagyjam így is az egy hét...

Ki hagyjam így is az egy hét szünetet, vagy szedjem tovább a második levél gyógyszert?

Figyelt kérdés

Mistral fogamzásgátlót szedek 4 éve, most gyógyszer szedés alatt megjött a menstruációm 10 nappal hamarabb, péntektől péntekig tartotott, úgy hogy szerdán már mintha elmúlt volna aztán mégsem, utána már csak ilyen nagyon enyhe élénk piros vérzésem volt,aztan csak ilyen halvány rózsaszín, de péntekre teljesen elmúlt. Mivel utána néztem, hogy ilyen esetben abba e hagyjam a gyógyszer szedését, és azt írták hogy ne, tovább szedtem a maradék levelet.

Ma kéne jöjjön a kihagyasos hetem..

Hozzá kell még tennem, hogy nem mindig tudom ugyan abban az órában bevenni a gyógyszert, lefekvés előtt szoktam,és volt már olyan is, hogy kimaradt egy egy szem gyógyszer, de ritkan fordult elő.



2021. jún. 21. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály, hogy a megkezdett levelet végig kell szedni.

Ha most jön a szünet akkor tarts szünetet.

2021. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pénteken megjott mint rendes mensi, utána való kedden elkezdtem szedni orbáncfű kapszulat, szerdán mintha elmúlt volna, de aztan volt ezaz élénk piros vérzés nagyon enyhén.. Most derült ki szamomra, hogy az orbáncfű csökkenti a fogamzásgátló hatását, lehet amiatt tolódott ki a vérzés? Általában 3-4 max 5 napos vérzéseim szoktak lenni, most egy hétig tartott
2021. jún. 21. 08:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor a tea miatt volt. Teljesen mindegy, a gyógyszert szedd úgy, ahogy kell.

Es ne használj olyan teát, ami hatással van a női hormonokra.

2021. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindet be kell szedned
2021. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!