Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi? Nagyon fura.

Ez mi? Nagyon fura.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Amikor együtt voltunk a párommal valami barna cucc jött belőlem, de nem foglalkoztam vele, gondoltam csak egyszeri folyás. Aztán követhető alkalommal megint jött, ilyen fura állagú, barna folyás, az előbb éreztem, hogy valami nem oké, Kimentem a mosdóba és láttam, hogy ugyan ez a dolog jön, csak takony szerű sötétebb darabokkal. Remélem nem komoly :/ nem hiszem, hogy fertőzés, semmi olyan helyen nem voltam.
2021. jún. 21. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami barna az alvadt vér. Állandóan ezt tapasztalni nem normális, de menzesz előtt, után vagy ovukor előfordulhat.
2021. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A barna vér az előző ciklusból visszamaradt mehnyálka. Ha sokszor előfordul, orvos, mert hormonzavarra is utalhat.
2021. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvadt vér. Ha több hónapon át tart menj el vele nőgyógyászhoz mert hormon gondokból is adódhat
2021. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!