Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek dr. Bata...

Mi a véleményetek dr. Bata Barnabás szülész-nőgyógyászról?

Figyelt kérdés

Jó és rossz vélemények, tapasztalatok egyaránt érdekelnek.


Köszönöm a válaszokat.



#nőgyogyasz #Dr.Bata Barnabás
2021. jún. 21. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon jó orvos. Tegnap voltam nála.
2021. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól mozog a segge :D
2021. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hüvelyi folyással mentem hozzá és tenyésztés nélkül írt fel kupot ráadásul a páromat gyanusította hogy biztos tőle kaptam el ami egyáltalán nem így van.
2021. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A felesége nem válóperes ügyvéd?
2021. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég kevés doki csinál tenyésztést, azért ránézésre meg tudja állapítani egy gyakorlott orvos, hogy milyen kúp kell. A párodat gyanúsítani viszont nem volt szép dolog, egy hüvelyi folyást bármitől össze lehet szedni, akár egy antibiotikum is kihozhatja.
2021. júl. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha valakinek még aktuális.


Én ma voltam nála, nagyon kedves, segítőkész, minden kérdésemre válaszolt.


Életem során nagyon sokszor volt cisztám és szervi gyulladásom is de az összes orvos bunkó volt és perverz.


A Bata doktor meg olyan kedves volt, és annyira segítőkész, hogy én ezentúl csak hozzá fogok járni, másnak is ajánlom.

2021. júl. 22. 22:19
 7/7 anonim válasza:
Nagyon jó orvos és a szakmajában szerintem a legjobbak között van! Több nőgyógyásznál is jártam már, de ő volt eddig a legjobb! Ha valami problémád van azonnal segít. Ajánlom!
2022. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!