Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha pcos gyanus vagyok, akkor...

Ha pcos gyanus vagyok, akkor lehetnek az oltastol problemaim?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a ciklusom, pcos gyanuja fenn all nalam.

Regisztraltam az oltasra, 3 ev mulva szeretnek kb gyermeket.

Felek nagyon hogy nem lehet majd, es hogy az oltas rontani fog az allapotomon.

Mit tennetek?

Fontos az oltas, a munkam miatt is, de nekem minden vagyam hogy edesanya lehessek.. pfizer oltasrol lenne szo.


2021. jún. 22. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted tudja bárki is, hogy az oltásnak lesz-e negatív hatása nálad 3 év múlva?


Nekem is pcos-em van, alapból max pár napokat szokott csúszni, az oltás óta múlt hónapban 2 hetet és most megint már 5 napot. Szóval ebből szűrj le olyan következtetést, amilyet gondolsz...

2021. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont ugyanúgy nem menstruálok az oltás óta sem, mint ahogy előtte. Nem gondolnám, hogy lenne bmi köze hozzá. Akkor kb bmilyen betegségnél, gyógyszernél aggódhatnál, hogy ronthat-e rajta.

Igen, minden ronthat, ha borítja mondjuk a cukorháztartásodat. De ez átmeneti lehet.

2021. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 az oltás bizonyítottan bezavar a ciklusba. Az összes barátnőmnek vagy 1 héttel előbb jött meg tőle, vagy késett nekik is, mint nekem. Ez nem véletlen, tudományos cikkek is vannak róla.


Persze nem azt mondom, hogy ettől bárki meddő lesz, de egyelőre az ellenkezőjét sem tudhatjuky

2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
linkelnéd a cikkeket?
2021. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 minek? Beírod gugliba és kidobja őket.
2021. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kutatások azt bizonyították be, bár kevés adat áll rendelkezésre eddig, hogy csupán az első ciklusban okozhat gondot, utána minden visszaáll a helyére. Én nem vagy bizonyítottan pcos-es, viszont elég sok ráutaló tünetem van, most fogok menni kivizsgálásra. Én is ugyanúgy nem menstruálok utána, mint előtte. Lassan 3 hónapja nem volt meg, de eddig életemben maximum 2 alkalommal volt olyan, hogy 2 vérzés között ne telt volna el minimum 2 hónap. Eddig 5 rekord.
2021. júl. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!