Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Halvány pozitív, majd eltűnik...

Halvány pozitív, majd eltűnik a csík?

Figyelt kérdés
Tüneteim hetek óta vannak ezért teszteltem, ahogy folyt a tesztben a folyadék jobbra, mire a végére ért azonnal megjelent a kontrollcsík, majd arra rá egyből jobb oldalon megjelent halványan a másik csík is, tehát nagyon halvány pozitívat láttam, de 1-2 percen belül már csak a kontrollcsík maradt meg, eltűnt a másik. Mint kiderült rosszul csináltam a tesztet mert nem tartottam 5 másodpercig sem a vizeletben, valamit nem függőlegesen ment rá a pisi hanem vízszintesen tartottam. Eredmény váráskor sem tettem le sehova víszintesre hanem a kezembe tartottam és vártam az eredményt. Holnap után újra tesztelek. Lehet baba?
2021. jún. 23. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:

bal oldalon jelent meg a másik csík is*

Bocsi félre írtam

2021. jún. 23. 21:49
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ha a terhestüneteket a hcg okozza, ha pedig hetek óta érzed őket, akkor már le kéne ugrania a csíknak a tesztről. Mióta késik?
2021. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok ki, de ha láthatóan megjelenik a második csík, az nem tűnik el csak úgy. Olyan van, hogy később jelenik meg, de hogy később tűnik el...?

Mindenesetre vegyél még egy tesztet, használd rendeltetés szerűen, ha 2 csíkos, terhes vagy, ha 1, nem.

2021. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszt alapján nem, ez egyértelműen negatív. Mióta késik a menstruációd, és mióta milyen tüneteket tapasztalsz?
2021. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utóbbi 2 hónapban gyenge 1 napos volt a vérzésem, feszül a méhem hetek óta, melleim feszülnek és duzzadtak egy hónapja már, egyre több ér lesz rajta. Gyakran van napközben hányingerem. Rosszul lettem a sajt szagától azt hittem elhányom magam.
2021. jún. 23. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után nagyon jól látható pozitív teszted lenne. Sokkal valószínűbb a hormon probléma, és a tünetek bebeszélése, mert vágysz rá.
2021. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelgetés helyett kérj időpontot nőgyógyászhoz. Ha hetek óta ez van, akkor látnia kellene hogy terhes vagy-e.
2021. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áhh nekem is ez volt az XEpil tesztekkel, de semmi, nem vagyok terhes. Csak ahogy megy fel a festékanyag, úgy kirajzolódik a 2 csík.
2021. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!