Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már késő vagy van valami...

Már késő vagy van valami megoldás még,esetleg hormontabletta?

Figyelt kérdés
Szóval,29 éves vagyok párommal elterveztünk a közös jövőt,szeretnénk gyereket,viszont nekem nem volt menstruációm egész idő alatt,19 évesen elmentem orvoshoz a problémával,annyit kérdezett hogy pont akkor akarok-e gyereket,én pedig mondtam hogy nem,mert akkor még párom sem volt természetesen,és azt mondta hogy akkor forduljak hozzá ha aktuális,de már nagyon megbántam hogy nem mentem másik nőgyógyászhoz,mindenki mondja hogy akkoriban kellett volna

2021. jún. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most keress normális nőgyógyászt. Hormon panel + PM UH.
2021. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus ez is egy érdekes hozzáállás a nőgyógyásztól, az ő dolga lett volna, hogy az okot megtalálja, függetlenül attól, hogy akarsz e gyereket.


Keress egy nőgyógyászt aki rendesen kivizsgál.

Ha soha nem volt még menstruációd annak nagyon sok oka lehet, egy része jól kezelhető.

2021. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,keresek nőgyógyászt,már tervben volt csak megkaptam a második oltást,és hirtelen nagyon rosszul lettem az elmúlt napokban,így nem nagyon törődtem ezzel
2021. jún. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!