Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esélyem ilyen rövid idő...

Van esélyem ilyen rövid idő alatt, vagy nincs semmi csak stressz?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy műtétem, ami miatt hétfőn megyek laborba, teljes vérkép, vizelet.

Viszont itt kezdődik a baj. Szerdán dolgoztam kint a melegben és mire bejutottam wcre, egy kicsit csípett a vizelés, nem mintha felfáztam volna, inkább olyan kiszáradtam és nem sokminden volt bennem érzés volt.

Csütörtökön nem volt semmi ilyen érzés pisilés közben, pedig még energiaitalt is ittam.

Ma megint picit megvolt a kellemetlen érzés, lehet nem ittam túl sokat napközben.

Hétfőn nem szeretném, hogy rossz legyen az eredményem. Tudok addig valamit tenni, hogy tuti ne legyen gáz? (Gondolom ha most elkezdek gyulladáscsökkentőt szedni, azt a vérképem bánja)

Vagy inkább csak engedjem el a dolgokat, max igyak egy pár kamillásteát és sok vizet, aztán nem lesz semmi baj? (Emiatt is kicsit félek, hogyha stresszelek, meg ezen gondolkozok, akkor biztos “bevonzom” a rosszat)



2021. jún. 25. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya teát igyál, meg sok-sok vizet, hogy pucoljon át és ne tartogasd a pisit, ha lehet.
2021. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok szempontból.. finom vagyok hülyeség!

Valódi problémát gyulladás csökkentővel/fájdalom csillapító nem tudsz kezelni. Igyál sok vízet 2-3 liter, ez a húgyutaknak is jót tesz, hétfőn meg kiderül.

2021. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hólyaghurutot is gyulladáscsökkentővel kezelnek… (sajnos 15-18 éves koromban érzékeny voltam húgyuti fertőzésekre, ami már évek óta megszűnt)

Most viszont egy esetleges kisebb felfázás miatt nem buknám a műtétet.

Hétfőn már nem “majd kiderül”-re mennék, hanem amennyire egy ilyen esetben lehet biztosra.

Kicsit a műtét miatti stresszben azt is elhiszem, hogy esetleg a munkahelyi wc-n összeszedtem valamit. (Amit nem hinnék) de azt is, hogy szimplán most a 38fokban nem ittam eleget, kiizzadtam mindent és csak a koncetráltabb vizelet miatt éreztem másnak, mint kellene.

2021. jún. 25. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as Nagyon nem. Amire te gondolsz az antibiotikum, amit orvos írhat fel.
2021. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azt is kaptam, de gyulladáscsökkentőt is, abból van is még itthon. Azt venném be, de akkor a vérképem nem lesz jó.

De mivel nincs olyan előrehaladott állapotban, ebben a 3 napban, most semmim, hogy antibiotikummal kellene lerombolnom mindent, így azt feleslegesnek tartanám.

2021. jún. 25. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
5-6 gramm C-vitamin/nap max 2 dózisban
2021. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!