Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik olyan mintha meg jönne,...

Csvani kérdése:

Késik olyan mintha meg jönne, de mégse. Màs is járt igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok utolsó 3 hónapban

Március 12

Április 11

Május 19

Igy jött meg.

Ebben a hónapban semmi, 1 hete úgy érzem hogy megakarna jönni ,néha kicsit görcsőlők és úgy érzem mitha megjönne de semmi, derekam is fàj, melleim is.



2021. jún. 26. 22:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Szerintem tesztelj:)
2021. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is mindig így járok mikor Kínából rendelek meg valamit.
2021. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem az oltas zavart be. 1 hetet kesett es fajt a hasam, mellem
2021. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ

Még mindig nem jött meg , fogok csinálni tesztet.


Hat én nem kaptam oltást még, de nem gondoltam hogy bezavarja azt is, akik kapnak😶 mostmar beállt?

2021. jún. 28. 09:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom meg csak 1 menzeszen vagyok tul, a következö esedekes egy het mulva. Remelem sikerül majd neked a kisbaba, minden jot kivanok
2021. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem hát remélhetőleg helyre jön.

Hat én kicsit türelmetlen vagyok és nem vártam meg a holnap reggelt most csináltam meg a tesztet, és negativ túl korán végeztem volna el ? Vagy más is àlhat a háttérben?

2021. jún. 28. 17:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Ami 100% az a beta hcg teszt amit vèrböl vegeznek
2021. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma reggel csinaltam egy tesztet ami nagyon halvány második csíkot mutatott . Szerintetek érdemes lenne meg egy tesztet csinálnom?
2021. júl. 3. 12:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Csinalhatsz de ami tenyleg a leg biztosabb lenne az egy beta hcg ver vizsgalat, nekem is mindig azt kert az orvos. Sok sikert kivanok
2021. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm szépen csütörtökön megyek dokihoz, majd megirom mivolt , addig nem is mondok páromnak semmit mert mingyart itt van a szülinapja és ha tényleg terhes lennék akkor a szülinapján szeretném meglepni vele, meg nem is szeretnék ,mondani neki úgy semmit amíg nem biztos. Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat is :)
2021. júl. 4. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!