Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ph érték javító (tejsavat,...

A ph érték javító (tejsavat, lactobactillust tartalmazó) készítmények segítettek már nektek a szex közbeni fájdalmakon?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, amikor a hüvelyfalat vagy éppen a méhszájat érinti, és amiatt fáj, hanem a feszülésre, Belső szárazságra.

Tulajdonképpen én kívülről nagyon nedves vagyok együttlét közben, de belül mostanában érzem a súrlódást, eleinte feszül is, amit nem tapasztaltam ezelőtt.



2021. jún. 27. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Segíthet, attól függ, hogy mi okozza; de erre találták ki a síkosítót, miért nem próbáljátok ki.
2021. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kiprobaltuk. Nyilvan.

Ugyanolyan feszes voltam, nem segitett semmit.

Valami gond van, de a doki nem tulajdonitotta gondnak.

Amugy nem kellene sikosito sem.

2021. jún. 28. 10:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Legalabbis normalis esetben nem kellene, de most valami lehet, es az sem segit. Ezert gondolok erre a ph javitora, az hatha segitene
2021. jún. 28. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem lát problémát, és a sikosító sem segít, akkor inkább lelki ok lehet. Nem lehet, hogy nem szereted/kívánod a párodat?
2021. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, az biztos nem.

Oszinten szolva regen napi 5x is voltunk egyutt, bar mar nyilvan napi 1, max 2 alkalomra lecsokkent.

Egy napot sem birunk egymas nelkul, nagyon szeretem. nincs nedvessegi problemam sem alapvetoen, hiszen nagyon nedves vagyok. Sikositot is csak egy idoben hasznaltunk, most pedig nem segit az sem.

Olyan feszulest erzek, mint a legelso alkalommal. Mintha visszaszukultem volna egyik naprol a masikra. Es mar ket ujj faj, hiaba sikositozunk, hiaba barmi..

a doki hosszabb elojatekot javasolt😂, de az a helyzet, hogy regen nem is volt, es nedves voltam. Most is, ha el is maradna is nedves lennek, de egy ora hossza elojatek mar nem lenne eleg? Nedvesseg szempontjabol sok is. Es ezt a szukosseget nem ertem, elvegre minden megvan egy kellemes kornyezethez, szerelembol valo szexhez. Csak valamiert feszulok.


Nem tortent egyebkent semmi olyan, hogy lelki problemam legyen ilyen teren.

Egyszer volt honapokkal ezelott egy ovszeres felelmem, de nem relevans a fogamzasgatlo miatt.

2021. jún. 28. 11:20
 6/6 kosarasistvan ***** válasza:
Kisebb pöcsü hátha nem fáj
2021. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!