Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati probléma okozhat...

Nőgyógyászati probléma okozhat állandó vizelési ingert?

Figyelt kérdés

Folyton olyan érzésem van mintha majd össze pisilném magam, viszont ha elmegyek pisilni alig jön pár csepp mert semmi nincs már a hólyagomban. Egésznap ilyen érzésem van, független attól valójábna mennyire kell pisilnem és mennyit ittam aznap.


Urológus látott, terhesség kizárt. Nem tudom érdemes lenne-e nőgyógyászhoz mennem, de ez az állapot tarthatatlan.


2021. jún. 29. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Gombás megbetegedés is okozhat.
2021. jún. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáltál esetleg tőzegáfonya teát/kapszulát?
2021. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csipkebogyóteát ittam sokat, meg gyógyszertárban vettem gyógynövény alapú tablettákat direkt ilyen esetre. Antibiotikumot is kaptam a háziorvosomtól, de semmi változás. Az urológus annyit tudott mondani, hogy nem talált elváltozást, sanszos hogy a stressz okozza (pont vizsgák előtt álltam) de már 2 hete ennek a stresszes időszaknak és semmit nem javult, sőt mintha még rosszabb is lenne.
2021. jún. 29. 10:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!