Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás miatt milyen vizsgál...

Hajhullás miatt milyen vizsgálatokat végeztessek el?

Figyelt kérdés

Vérvétel volt, hormonok, pajzsmirigy rendben. Nőgyógyászati vizsgálat is volt, az is rendben. Fogorvosnál nem voltam, rossz fogról nem tudok. Ami volt, azt már jóval korábban kihúzattam.

Mit tanácsoltok még?


2021. jún. 30. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogorvos, mert az a baj.
2021. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lehet tényleg el kellene mennem. 1 nagyon rossz fogam volt, az láttam is, tudtam hogy rossz. Kihúzattam. Aztán a többivel nem foglalkoztam.

Góckutatást érdemes lenne elvégeztetni még? CRP-t néztek az rendben van .

2021. júl. 1. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltál covidos esetleg? A poszt-covid sajnos nagyon sokaknál okoz hajhullást, még akkor is, ha enyhék voltak a tünetek. Nálunk szüleim mindketten elkapták. Anyukámnak le kellett vágatnia a haját nemrég, mert csomókban hullik, minden teli volt a hosszú hajszálaival, meg csúnya is volt már, hogy a fele hiányzott. Apukámnak szintén baromira hullik középen a feje kezd kopaszodni.

Mindketten voltak kivizsgáláson, mindent rendben találtak, azt mondtáka covid miatt van, szedjenek vitamint, pár hónapon belül elmúlik....

2021. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen vizsgálatokra küldik ilyenkor az embert? Csak azért kérdezem, hogy érdemes-e még valahová elmennem.


Nem tudok róla, hogy elkaptam volna a Covidot. De ettől függetlenül simán lehettem. A vitaminoktól javult azóta a szüleidnek a helyzet? Jó egészséget és jobbulást kívánok mindkettőjüknek!

2021. júl. 2. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm az ő nevükben is! Ugyanígy vérvétel volt nekik, plusz kardiológia, fogászat, tüdőszűrő, anyunak nőgyógyászat, azt hiszem ennyi. De ezeket is inkább azért, hogy nem-e maradt vissza valami más szövődmény is.


Mivel most a tavasszal estek át rajta, így még viszonylag friss a dolog az eltelt 1 hónap alatt sajna nemigen van javulás :( Az orvosok is azzal "nyugtatták" őket, hogy ez akár fél évig is eltarthat, addig a vitaminokon meg a koffeinsamponon túl nemigen van mit tenni, ha utána sem javul akkor újabb kivizsgálás. Rohadt egy betegség ez a covid :(

2021. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Akkor még a fogászatra elmegyek, szedem a vitaminokat, keresek egy jó sampont és várok. Addig is megpróbálok nem idegeskedni. Tudom, hogy a stressz nem tesz jót ilyen esetben sem.

Minden jót Neked!

2021. júl. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!