Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon probléma? Vagy csak...

Hormon probléma? Vagy csak késik a mensi?

Figyelt kérdés

Nekem a ciklusaim általában 26 és 28 nap között van, igaz előfordult már hogy 29-30 napra jött meg. Most a 30. napnál tartok, tegnap és tegnapelőtt a WC papíron egyszer volt egy nagyon kicsi barnás maszat, de ennyi semmi több, még a fehérnemű se látszódott semmi. Úgy voltam vele, hogy egy pár órán belül megjön, enyhén görcsölgettem is. De mára még semmi. Csináltam egy tesztet full negatív.

KB 20-án lehetett a peteérésem, mert akkor távozott belőlem az a bizonyos nyák, ami nálam a peteérés ék a jele. Másnap voltunk együtt a párommal, az esélytelenek nyugalmával. (szeretnénk egyébként babát, de lecsúsztunk az esélyes napról, azért írtam így)

Eléggé aggódom mostmár, hogy valami hormon probléma állhat emögött, már csak azért is mert soha nem jártam még így.

Szerintetek?


(természetesen tervben van egy nődoki is, csak addig olvasgatnék tapasztalatokat is)



2021. júl. 2. 07:17
 1/1 Senior Séf ***** válasza:
Bármilyen hormonprobléma okozhat ilyen késést.
2021. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!