Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászt kit ajánlanátok a...

Nőgyógyászt kit ajánlanátok a 17. kerületi Medical Center-ben?

Figyelt kérdés
Folyamatosan vérzek már több, mint 1 hónapja, egyre durvábban, így megint kellene egy egészségügyi kaparás... Hallottam, hogy a Medical Centerben csinálnak ilyet. Tudnátok megbízható, lelkiismeretes orvost ajánlani, akinek nem kér túl sokat? Jó lenne, ha olyan orvos lenne, aki műthet és szükség esetén szülést is levezethet, illetve szerződésben áll állami kórházzal. Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
2010. aug. 26. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne a Medicalba menjél, hanem a Ferihegyi Úti szakrendelőbe és keresd dr Mosonyi Pétert. Nagyon jó szakember és nagyon kedves orvos. A kórházban majd megcsinálja, amit kell.
2010. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nála már voltam, köszi. Tényleg jó, de amikor a szakrendelésen megvizsgált még 1 évvel ezelőtti műtétem előtt, akkor azt mondta, hogy reggel 6ra menjek a Bajcsyba és majd valaki megcsinálja...

A Medical-ban pedig helyben megcsinálják az ottani orvosok... így tudnám ki csinálja és közel lenne, illetve nem kell a kakassal kelnem...

2010. aug. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!