Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek begyulladt a mája a...

Akinek begyulladt a mája a fogamzásgátlòtòl az többet sose szedhet?

Figyelt kérdés

Éppen gyògyul a májam a fogamzasgátlò után, bár itt mellette egy gömbaölőszert is használtam. Ezek után nem szedhetek gyògyszert vagy hüvelygyűrűt?

Kérdeztem a májorvosomat de ő csak annyit hajt hogy először legyek rendben utana meglatjuk.

Valaki volt ilyen helyzetben?


2021. júl. 3. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltam ilyen helyzetben, de remélem te sem gondolod komolyan hogy újra elkezd szedni. Tönkretette a májadat, nagy nehezen sikerült javítani az állapotán, erre újra elkezdenéd pusztítani? Egy pasi sem ér ennyit szerintem :(
2021. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akikkel eddig talalkoztam ferfiakkal mind elvarták hogy a védekezés az én dolgom..egyik se akart òvszert használni. Sajnos a májam nem bìrta a gyògyszert
2021. júl. 3. 07:32
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi az, hogy elvárták? És ha azután is elvárják? Inkább álljon le a májad?
2021. júl. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem. Ezért kérdeztem járt e már valaki ìgy?
2021. júl. 3. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt az ellenjavallatok között írja:

[link]

2021. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam, köszönöm szépen. Akkor ez végleg kuka
2021. júl. 3. 08:11
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Milyen jó, hogy a védekezés elvileg mindkét fél feladata, nemcsak a nőé. :D Vicc kategória, hogy mindegyik elvárja. Ha tőlem elvárná a vőlegényem, azt hiszem már csak ex lenne ő is.
2021. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2!

Akkor itt az ideje, hogy ha még egy ilyen férfi jön az életedbe, szépen kiröhögd és elsétálj ;)

2021. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most már a férfi nem akar? Eddig neked volt latex allergiád. ;) Legalább olvasnád vissza...
2021. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne etessétek már, ez a harmadik kérdése másfél héten belül. Kétszer latex allergiára hivatkozott, hiába mondtuk el neki, hogy lehet attól óvszerrel szexelni.

Most már a pasi nem akarja a gumit.

2021. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!