Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp ennyire szex után?...

Miért csíp ennyire szex után? Nektek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Már rég nem vagyok szűz, mindig elég nedves vagyok, de egy két hete amikor szexelünk és kiveszi elképesztően éget és viszket. Gyógyszert szedek és ne a gumi miatt van, wc papírral törlöm meg magam általában, van amikor simával van amikor illatosítottal. Canesten combit használtam de nem javult semmit a dolog. Ez valami fertőzés lesz szerintetek? Mert akkor elmegyek nőgyógyászhoz, csak gondoltam előbb megkérdezlek titeket.
2010. aug. 26. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
igen valami fertőzés lehet, majd a nőgyógyász vesz kenetet és kiderül.
2010. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, csípett szex közben, utána. Én is Canesten combival kezeltem magam, azt hittem valami gomba okozza. De aztán egyszer szex után jött egy csepp vér féleség, rózsaszínes nyálkás valami....nah ekkor másnap rögtön mentem dokihoz. Vett kenetet, kiderült, hogy valamilyen fertőzésem van, amire kaptam antibiotikumot, hüvelykúpot, krémet. 3 hétig antibiotikumoztam én is és a párom is. Azóta semmi problémám nincs szerencsére. Szerintem jobb lesz, ha elmész dokihoz, nem húzod a dolgot, mert csak rosszabb lesz. Én is azt hittem magától elmúlik, de csak rosszabb lett....
2010. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!