Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely falának milyennek kell...

Hüvely falának milyennek kell lennie?

Figyelt kérdés

Megujjaztam a barátnőmet (17) és a szűzhártya helyétől befele ilyen apró cuccok vannak ott neki, talán a bélbolyhokhoz tudnám hasonlítani. Ilyen kis kitüremkedések, "ujjacskák", tehát nem sima.

Ez normális? Vagy elmenjünk dokihoz?



2021. júl. 5. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ilyen. Nem bolyhos, hanem inkább kicsit redős.
2021. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan ilyen. Nem olyan, mint mondjuk a végbél felszíne, ami sokkal simább, selymesebb. Ha már egyszer ilyen szexuális kontextusban merült fel a dolog.
2021. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, redősnek kellene lenni, de neki meg ilyen kis különálló, kb 3 mm hosszú kis izék vannak ott (megnéztem). Alakra a bélbolyhokhoz tudom hasonlítani. De ha jól éreztem nem végig ilyen, csak a bejárattól egy 4 centiig kb.

Szóval ezek miatt furcsállom a helyzetet.

2021. júl. 5. 10:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben kapom a privit, igen mostam kezet, nem, nem miattam nem szűz már.
2021. júl. 5. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Keress már rá légyszives a googleban a hüvely anatomiajara és máris tiszta lesz :)
2021. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!