Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még normálisnak mondható ez a...

Még normálisnak mondható ez a vérzés?

Figyelt kérdés
A 3-4. napon 2-3 óránként cserélem a betétet, 5. napon már elég napi kétszer, azt is csak a komfort miatt. Viszont ami zavar, hogy a 6. napon még mindig piros vér szokott jönni, bár a mennyisége elég kevés, tisztasági is elég lenne. Hetediken-nyolcadikon, de van, hogy még a kilencedik barnázni szoktam. Van, akinek hasonló? Ti le tudjátok valahogy rövidíteni, vagy legalább megszüntetni ezt a pecsételgetést? Bár az utolsó napokon nem jön sok, mégis zavarja a közérzetem, és a hasam is érzékeny kicsit egeszen addig, míg teljesen abba nem marad.

2021. júl. 5. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tíz napig normális 10 nap után szokták javasolni hogy menj orvoshoz. Szóval ezzel amit leírtál semmi baj, főleg úgy hogy az utolsó napon már csak barnázol, ami nem igazán nevezhető igazi vérzésnek. A nőgyógyász mindig azt mondja, hogy onnantól kell számolni, amikor már "tényleg" meg van. A tied ilyen ha havi rendszerességgel megjön akkor semmi problémád nincs a leírtak alapján.
2021. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Előtte nincs barnázás szerencsére, de ezt a menstruáció utáni vérezgetést nem tudom mire vélni. Ultrahang kizárta a miómát és egyebeket, pajzsmirigyre szedek gyógyszert, de ennyi. Voltak már ilyen pecsételgetés nélküli hónapok is, és bár 10 napig elvileg belefér, úgy érzem, az a "normális", nem ez. Így a peteérésem is mindig tolódik pár napot. Ha valakinek van tippje, írja meg. :(
2021. júl. 6. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljes hormonpanel volt ? A 3 és 21 napon ? Voltál már ezzel endokrinológusnál? Vagy csak nőgyógyásznál ?
2021. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, több endos dokinál is jártam. Minden érték viszonylag a helyén van, enyhe IR és pajzsmirigy alulműködés, de mindkettőt kezelem. 21. napon kicsit alacsony a progeszteron, de nem vészesen. Menstruáció előtt nincs pecsételgetés. Ettől függetlenül lehet, hogy emiatt van? :(
2021. júl. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!