Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet fájdalom szex alatt?

Mitől lehet fájdalom szex alatt?

Figyelt kérdés

Hiába voltam 3 orvosnál is, pszichológust javasoltak. Kenetvétel negatív minden esetben. De szerintem biztos, hogy van valami a háttérben.

Járt már valaki úgy, hogy az orvos nem jött rá, de más orvos meg igen? Mi volt a háttérben? Merre induljak?

Köszönöm.


2021. júl. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van a kapcsolatod? Te magad rendben vagy lelkileg?
2021. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Endometriózis
2021. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vaginizmus is, nem tágulsz eléggé.


Nekem is volt, hogy fájt és nem találtam amúgy semmit, de kaptam rá valami kúpot és elmúlt.

2021. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Igen, minden rendben van. Szeretjük egymást. Soha ilyen szerelmes nem voltam még soha sem!


2. Nem hiszem. Elolvastam a tüneteket, ennek nincs köze hozzá.


3. De mitől alakult volna ki? Még a tampon is fáj. De még a vizsgálat is. Egyik pillanatról a másikra..


Milyen kúpot kaptál?

2021. júl. 7. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom. Nem volt benne semmi, sima gyógyhatású készítmény volt, valami bioflórával.
2021. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!