Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok nektek is kényelmetlen...

Lányok nektek is kényelmetlen tisztasági nélkül lenni? L/25

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem. Utálom a betétet, nem is használok, csak éjszakára, azt is csak 4 napig kell, hála Istennek.


Engem nem zavar a folyás, mert ritkán van. Elég ritkán. Az viszont zavarna, ha spontán szex előtt lekerülne rólam a bugyi, benne a bugyival. Vagy benyúlna a Kedvesem közben és simogatja a betétet. :/

2021. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Hjaaj de szeretem, hogyha valaki más véleményen van, akkor az mindjárt sz@r, haszontalan válasznak minősül egy olyan kérdés alatt, ami az emberek véleményére kíváncsi. Kedves 64-es, azt hiszem magadba kéne nézned, vagy esetleg a múltadra visszaemlékezni, hogy hol lettél ennyire elcseszve :)
2021. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Szerencsére ritkán van rá szükségem, mert általában a reggeli első pisinél vagy nagywc alatt az is távozik, és utána már nem jön több.


Viszont amikor egész nap másutt vagyok, akkor teszek be, mert komfortosabb.

2021. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#11 Bugyi benne bugyival... 🤷‍♀️ Betétet akartam írni.
2021. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Változó, a ciklusomtól függ hogy hogyan érzem jól magam, de csak néhány nap van, amikor nincs szükség rá sajnos. Ráadásul marha könnyen felfázom (igen 40 fokban, némi szellőben is), ha nincs bent és átnedvesedik a bugyim, így nem kérdés hogy kell sajnos... Ami nekem az áttörést hozta, az a mosható intim betét. Sokáig vonakodtam, agyaltam, hogy kipróbáljam-e. Drága, mivan ha nem tetszik, kidobott pénz, stb. Már első nap úgy voltam vele, hogy bakkker, hát miért nem próbáltam ki előbb!?!? 100% pozitív véleményem van róla!

Konkrétan egyféle eldobhatót tudtam használni viszketés, irritáció és minden egyéb probléma nélkül, ami nem kapható minden boltban, így mindig vadásztam. Fél napos használat után cserélnem kellett, mert jöttek a kellemetlen szagok, beleizzadtam, stb. Megtanultam vele együtt élni, szóval nem volt vele bajom, de ehhez képest nekem a mosható egy áldás. Persze macera, hogy mosni kell, de simán bent van egész nap, nem érzem "műnek", nem pállok be, nem kell cserélgetni, nem rikít a sötét bugyijaimban és olyan puha anyaga van, mintha nem is lenne benn semmi, csak a bugyi anyaga. Én ajánlom. :)

2021. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé.
2021. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!