Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duphaston tabletta szedése...

Duphaston tabletta szedése után nektek mikor jön meg a menszi?

Figyelt kérdés
Az endoklinologus irta fel mert minden hormont rendben talált mégis szabálytalan a menszim, nem is aggodnék ha csak 1-2 honapig maradna ki de már 4 éve kb hogy ilyen ha elő jön is akkor csak 1,2 napig tart és nem is érzem azt hogy menszim van se fejem se derekam se semmim nem fáj.. decemberben a nőgyogyász irt fel még egyszer ilyet beszedtem de nem jött meg rögtön vártam egy hetet kb.. de akkor napi 2 t szedtem és éreztem a hatását mert mikor szedtem már fájt a hasam derekam stb , most semmit nem érzek lehet nem is jön meg a napi 1 től? Szerintem azért irt ebből napi egyet, mert irt egy másikat is amit reggel kell szedni de azt nem találtam igy csak ezt váltottam ki.. egyépként 10 napig szedtem este valaki tapasztalat? Tanács?

2021. júl. 13. 06:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet még szűz vagyok és 19 éves😅 lehet gáz de én inkább várok még vele egy kicsit😅
2021. júl. 13. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!