Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám van hogy...

Olyan problémám van hogy amikor ugye megvan a havi vérzésem;kb egy fél éve elkezdtem tampont használni úgy érzem hogy már a torkomba van de amikor elmegyek pisilni elég gyakran gondol egyet és beleesik a wcbe...ha nagyobbat használok az meg ??...

Figyelt kérdés
Nagyon fáj és a fejem is fáj egy idő után ha az van bent...betétet meg nincs időm főleg a munkahelyen cserélgetni...mit csinálok rosszul?
2021. júl. 14. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, jól értem, hogy azt mondod, hogy a fejed fáj a tampontól?....Itt valami pszichés gond lesz akkor.

Ha megfelelő helyre van téve a tampon, akkor nem is kéne érezned!

2021. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul teszed fel. Másképp nem kéne kiesnie. Ha jól van feltéve, akkor szó szerint nem érzed, hogy ott van.


Viszont érdekesség, hogy nekem is néha fáj tőle a hasam/fejem, én ezt annak tulajdonítom, hogy alvadt vér van benne, ami valószínűleg nem tesz jót odabenn. Ezért is kell cserélni x időnként, hogy ne fertőződjön el.


Minit használsz? Ha igen, normálra kell váltanod. Ha a normál esik ki, akkor 100%, hogy rosszul használod. Amikor kiesik, tele van vérrel? Ha nem, akkor újabb bizonyíték, hogy rosszul teszed fel.

2021. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Huhh... torkodban érzed...???? Én is erősen pszichés gondot sejtek....

Ugye eleve nem mehet feljebb a méhszájnál....

2021. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak metafora ez a torkos dolog.


Amúgy használj nagyobb tampont vagy menzeszkelyhet.

2021. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy függ össze a kettő?

Ha pisiléskor kiesik, akkor nem tetted fel eléggé, nyilván érzed is folyamatosan, vagy megtelik Igen, érdemes nagyobb méretet használni, ha nem akarod óránként cserélni.

2021. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól teszed fel, azért érzed. Ennyi.
2021. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát oke de nem is érzem ha ulok meg sose azzal nincs baj...de a nornáltól meg idő után fáj a fejem

Pisiles kozbe olyan mintha lejebb csúszna vagy nem tudom

2021. júl. 14. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éppen, hogy felteszed. Fontos, hogy addig told be a mutatóujjal, amíg "engedi". Ha szűz vagy, megakadhat a szűzhártyában, de nem baj, át kell tolni. Ha rendesen fenn van, nem érzel semmit tőle, nem kell félni tőle.
2021. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!