Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógymódok mellgyulladásra...

Gyógymódok mellgyulladásra (nem szoptatós)?

Figyelt kérdés

Egyik mellem nagyon feszül már 2 hete, a bimbóudvar alsó része duzzadt. Csomó nincs, emlő ultrahang negatív, mastopathiát állapítottak csak meg.

2 orvos is látott, azt mondták, ne aggódjak, majd elmúlik magától (!?), esetleg borogassam, ha nagyon nem bírom a fájdalmat, vegyek a patikában Mastodynon cseppet.

40 éves vagyok, 3 gyermeket szoptattam becsületesen.


2010. aug. 27. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is beduzzad mostanában,és mindig a menszesz után,jó 3hétig jelenik meg egy nagy csomó.Vizes borogatást ajánlottak,én egy vizes palackot tettem rá...és 2 nap múlva jóval kisebb lett,és szép lassan eltünt.Megnézte a nőgyógyászom de azt mondta semmi komoly.
2010. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az normális, hogy ha lement a gyulladás, utána egy kis váladék kifejhető?
2010. szept. 10. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt gyulladás,csak váladék és fájdalom!Mastodynont kaptam,csodákra képes,hamar rendbe jöttem!Pedig előtte nagyon sokáig nem mertem dokihoz menni,amolyan struccpolitika :)Szerintem bátran próbáld ki,azt hiszem,3 hónapot ajánlanak egy kúrának.
2010. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy válaszoltatok!

Eléggé bepánikoltam, amikor a melltartómban váladékpöttyöt találtam ...

Mastodynont végig fogom csinálni.

Hogyan kell? Minden nap 3 hónapon keresztül?

2010. szept. 11. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!