Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha fáj a székletelés...

Normális ha fáj a székletelés miközben menstruálok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez igazából normális e, meg vannak e rajtam kívül más nők akik ezzel szenvednek, de gondoltam rákérdezek mert az utóbbi időben kezdett ez el a leginkább zavarni. Nyilván akkor is kell mennem nagyvécézni mikor meg van, de nem tudok mert ahogy nyomnék fáj, aztán inkább hagyom. De amúgy meg érzem hogy kellene csak ez így visszatart. Gondoltam rá hogy talán ha összeennék úgy valamit hogy menjen a hasam könnyebb lenne, dr nem tudom. Valami tanácsot tud adni esetleg valaki? Vagy csak megnyugtatni hogy ne pánikoljak, ez normális is lehet?
2021. júl. 19. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem normális. Endometriózis jele lehet. Vizsgáltasd ki.
2021. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális, hiszen minden görcsös olyankor, és nyugi, hiába eszel össze mindent, a hasmenés is jobban fog fájni, mint kéne.
2021. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!