Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelentek ezek a nőgyógyász...

Mit jelentek ezek a nőgyógyászati szakkifejezések?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, abban a reményben, hogy mindent egyértelműen elmagyaráz, de sajnos ő is olyan, hogy elküldte a leletet, és bogarásszam ki, hogy mi mit jelent, ha pedig telefonálok, akkor mehetek konzultálni újabb 15 ezerért. Kérem aki tud segítsen.

Azt tudni kell, hogy nekem világ életemben sok fehérvérsejtem volt, és soha egyik nőgyógyász sem tudta kideríteni miért. Ezt jeleztem is a mostaninak.


Szóval ami a papíron szerepel:


"Gomba tenyésztés negatív. Streptococcus B-csoport nem tenyészett

ki."

"Kórokozó baktérium nem tenyészett ki. Mikroszkópos vizsgálat eredménye:

Festett kenetben vizsgálva pozitív.Hámsejtek.Gomba nem

látható.Gonorrhoae: negatív.20-25 fvs/lt"


Diagnózisra ezt írták: N7600 A hüvely heveny gyulladása.


Még a vizsgálat napján felírtak egy kúpot, de mindig ugyanez volt, más nőgyógyásznál is. Felírták, én használtam, elmentem vizsgálatra, megint sok fehévérsejtet láttak, megint kúp, stb. Nekem az a sejtésem, hogy a mostani is sok fehérvérsejtet látott és találomra felírt megint egy kúpot ami majd elmulassza, hisz ha valami kitenyészett volna arra írnak fel speciális gyógyszert nem?



2021. júl. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát van egy fertőzésed,vagy a párodtól kapod el mindig vagy sok intim mosakodót használsz ,de ha van párod őt is kikellene vizsgáltatni lehet neki van valami baja. Ha ez rendszeres nálad.
2021. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van párom, és akkor az lesz a legjobb ha mindkettőnket kivizsgálnak, mert így hogy csak engem kezelnek semmi értelme... Ráadásul egyik nőgyógyásznak se jutott eszébe, hogy a párommal mi a helyzet.
2021. júl. 19. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jók a dokijaid. :) Így van mind a ketten menjetel el dokihoz.
2021. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
+1 Amit még tudsz tenni, hogy ha a menzeszed elmúlik rendszeresen használsz hüvelyflóra helyreállítót. Ha óvszert használtok, akkor lehet, hogy az irritációt latex allergia okozza, érdemes latexmentesre váltani.
2021. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!