Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Selenacare (dm) mosható...

A Selenacare (dm) mosható intim betétről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most vettem kettőt a dm-ben, és kicsit megijeszt, hogy ennyire vékonyak, félek, hogy átázik. Van máshonnan is mosható betétem, de azok jóval vastagabbak,azokkal elégedett vagyok.

2021. júl. 20. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Visszajutottunk oda, hogy mint nagyanyáink a havirongyot, újra mossák a betétet a nők?
2021. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni. Csak az első hozzászólónak szeretnék reflektálni: Sokkal egészségesebb a mosható betét, mint amit a boltban lehet kapni. Kevésbé fájdalmas is a menstruációm mióta azt használok(2 éve)
2021. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
nem az izmok görcsölnek...? Hanem mi????
2021. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
amúgy 52N vagyok....
2021. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
A méhösszehúzódás ami fájdalmat okoz...a hasizmaim egy intenzív edzés után fájnak...biztos, hogy nem nő vagy, akkor tudnád.
2021. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

OK, méhizmok..

De milyen összefüggésben van a bugyiban lévő akármi a méhizmokkal..? :-D


Semmilyen!

2021. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, a bolti betétek/tamponok át vannak itatva csomó olyan anyaggal ami felszívodik nyálkahártyán kersztül és görcsöket okoznak. Mióta nem használom egyiket sem, nem görcsölök annyira. De ahogy látom, te már eldöntötted, hogy semmilyen összefüggés nincs, szóval mindegy is, a kérdés úgysem ez volt. Minden jót.
2021. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Direkt érted amúgy félre, vagy csak unatkozol?


Nem, nem ételt rakok a bugyimba, csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy leszarják az egészségünket...:D A pénz fontosabb volt mindig is.

2021. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
amit a te prófétáid, megmondóembereid méregnek hirdetnek, az nem biztos hogy az...
2021. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ismersz engem amúgy? Nem követek senkit, lehet neked szükséged van arra, hogy megmondják mi a helyes és mi nem, én magamtól is tudok döntést hozni. Na hello
2021. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!