Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, de sajna egy évvel ezelőtt ki kellett műteni a pajzsmirigyemet, így most hormonpótló gyógyszert szedek. Észrevettem, hogy a menzeszemmel bajok vannak. Van, hogy a két menzesz között eltelik 50 nap, de közte van barnázás is úgy a 14 nap környékén. Egy-két hete enyhén szúrni kezdett mind a két petefészkem is és olyan mintha fel lennék puffadva. Orvoshoz még nem sikerült eljutnom. Remélem semmi komoly nincs a háttérben.

#rendszertelen menstruáció #enyhe alhasi fájdalom
2021. júl. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonzavar.
2021. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, hormonprobléma, minél előtt derítsd ki hogy mi okozza, nehogy nagyobb gubanc legyen
2021. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ugyan pajzsmirigy problémáim nem voltak, de a tüneteid nálam is megvoltak hosszú ideig.

Nem riogatni szeretnélek, de talán érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz hüvelyi ultrahangra. Nekem ott derült ki, hogy PCOS-em van, ami okozhat ilyen tüneteket.

Kezelhető dolog, csak fontos, hogy észre legyen véve és foglalkozva legyen vele.

Azóta mióta figyelek rá és követem az orvos javaslatait, utasításait elkezdett helyreállni minden és a közérzetem is sokkal jobb.

2021. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pcos ha kezelve van terhes lehetsz.házirovos nődoki kivizsgálás
2021. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!