Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megszabulhatok az e-colitól...

Megszabulhatok az e-colitól és lesz nemi életem?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, voltam múlt honapban nőgyógyász/urológus ahol gomba vizelet fertőzés jött ki. Kezelték, volt egy kis jobb idő aztán most nagyon eldurvult a helyzet. A vizeletemből e-Colin tényésztettek ki, nagyon fájdalmas és a Zinnat antibiotikumtól hánytam(ma lett volna az első adag), holnap cserélni fogjuk más gyógyszere.


A család orvos is emlitette, nem könnyű ki kezelni. Most nagyon magam alatt vagyok. A nemi életem is a párommal nehézkés, előfordul, hogy sokszor fáj.


Óvszerrel védekezünk, a kezelés alatt nem fogunk együtt lenni de utána szeretnék, de így már félek mi lesz velünk.. ő persze türelmes, hogy majd megoldódik stb. de én tudom ez nem lesz könnyű.



Valakinek valamilyen tapasztalata bármi? Egész nap csak sirok és már nem csak a fájdalomtól…25/l



2021. júl. 21. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem ártana, ha párodat is kezelnék, mert úgy folyamatosan oda vissza fogjátok egymást fertőzni.
2021. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vagyunk együtt, eddig 2x voltunk együtt de mindig védekeztünk
2021. júl. 21. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Most komolyan az a legnagyobb problémád, hogyan dugtok, ha meggyógyultál? Édes Istenem! -.-"

Igaza van az első válaszolónak, kezeljék a barátodat is, mert ping-pongozni fogtok.

2021. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb problémám, hanem a meggyógyulás a bajom. De nyilván egy kapcsolatban az is számít, miért baj ha rá kérdek?


Óvszerrel voltunk együtt osszesen 2x…

2021. júl. 21. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Akkor viszont kitől szedted össze a gombát? 🤔
2021. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Na igen, ez a másik kérdés.
2021. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A gombát nem csak nemi élettel lehet elkapni. Legyengült immunrendszerű ember vagyok könnyen elkapom. Stressz és cukor a legnagyobb ellensége.


Amikor a gombát és húgyúti fertőzést elkaptam nem is éltem nemi életet több, mint 2 és fél évig.

Egyszóval nem nemi betegség egyik se!!!!

2021. júl. 21. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha elmúlt a gomba, akkor nem lesz fájdalmas az együttlét. Használj hüvelyi probiotikumot, 1-2 hétig, mert mindkét kezelés kicsinálja a hüvelyflórát. A húgyúti probléma a hüvelyedre nem hat ki, csak majd az antibiotikum miatt.
2021. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit adott a doki a gombára?
2021. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Több mint egy évig szenvedtem gombás fertőzéssel és E-csokival a vízeletemben. Azóta vagyok tünetmentes mióta a D-mannose PORT megvettem.

Nekem volt hólyaghuruttol kezdve vesemedence gyulladásig is.. s ezzel együtt alakult ki gomba.

Hatha neked is segít, nézz utána.

Gombát természetesen kezelni kell. De nekem Hál Istennek (lekopogom) nincs azóta problémám mióta a porra rátaláltam. Van kapszula formában is, azt nem ismerem.

2021. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!