Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki műtette már meg a mellét...

Ki műtette már meg a mellét esztétika szempontjából? Lenne hozzátok pár kérdésem!

Figyelt kérdés

1. A heg örökre ott marad, vagy majd idővel beógyul? Ha igen, mennyi idő mire begyógyul?


2. Ha megteheti az ember, érdemesebb kimenni külföldre, vagy Magyarországon is vannak világszintet tartó plasztikai sebészek? (Írjatok nyugodtan mind magyar, mind külföldi orvosokat.)


3. Tényleg van olyan, hogy mellkisebbítő műtétnél muszáj implantátum?


4. Mennyi idő múlva szívódik fel az implantátum, ha egyáltalán felszívódik?


5. Igaz, hogy 18 év alatt nem lehet ilyenfajta beavatkozást végezni? Esetleg szülői beleegyezéssel?


6. A méretet hogy állapítod meg? Vannak pl. minták? (Mert én pl. teljesen nem értem a mellméreteket.)


7. Mennyi ideig tart egy mell felvarrás? Újra kell majd idővel csináltatni?


Kérem csak saját/ személyes tapasztalattal rendelkezők írjanak! Utána olvasni én is utána tudok, de kíváncsi vagyok az ,,élő" példákra.


Előre is köszönöm! :))



2021. júl. 22. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. örökre ott marad. Lehet kezeltetni, meg idővel halványul, de ott marad. A legrosszabb az a mell és a has közötti heg. A legjobb az a melbimbó és a mell alsó részét összekötő heg (az eltűnt).


2. jó volt a magyar is. persze kinek mire kell


3. nem feltétlenül. lesz-e felvarrás, mekkora mennyi? persze tudni kell, hogy az is idővel megereszkedik.


4. nem szívódik fel soha sem.


5. tudtom szerint igaz


6. írj rám, ha érdekel, hogy hogyan működik a méretezés. túl hosszú itt leírni.


7. attól függ. de azért egy napos akcióra minimum kell számolni. Utána 2 hétig kb semmit nem tudsz csinálni mert 1 kilónál többet nem emelhetsz, de igazán már egy nagyobb pohár víz is fájhat. Több hónap mire minden tökéletesen meggyógyul és helyre áll. Idővel újra kell csináltatni. A lógást nem állítja meg, csak "újrakezdi". És ha babázás van vagy hízás/fogyás akkor az rásegít

2021. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Valamennyire látszik a heg, de nagyon halvány és pl a mell alatti vonalat pont takarja. Ami látszik, az a középen a bimbóudvartól lefelé menő kis vékony vonal. Volt olyan, akinek ha nem mondom, milyen műtétem volt, nem vette észre.


2. Én még 2004-ben csináltatta a Szent Imre kórházban, TB-re. Sajnos a doktor úr azóta meghalt balesetben. De biztos vagyok benne, hogy rengeteg jó szakember van itthon.



3. Nem kellett implantátum, csak felvarrás volt.



5. Még fejlődsz, változik a tested, kizártnak tartom, hogy 18 alatt megcsinálják.



6. Doktorral konzultáció során, ő fog segíteni a méretet illetően is.



7. Ha sokat fogsz-hízol utána, meg fog ereszkedni. Illetve én 4 évre rá szültem, igaz csak pár hónapot tudtam szoptatni, de picit megereszkedett. De messze nem annyira, hogy felvarrásra szorulna újra.


Sok sikert!

2021. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
Ha még nem vagy 18 miért akarod átszabatni a melled? Annira csúnya? Vagy formátlan? Miért?
2021. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azért szeretném megműttetni, mert nagyok és nagyon fáj tőlük a hátam. Kisebbeket szeretnék.


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat (jöhetnek még)! Megy a zöld pipa mindenkinek

2021. júl. 25. 13:47
 5/10 anonim válasza:
0%
3-as vagyok. Mégis hány éves vagy és mekkora méretekkel rendelkezel? Fiatalon nagyon szokatlan a nagy mell.
2021. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és 90D ://
2021. júl. 26. 00:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem kéne hogy fájdalmat okozzon annyira azért nem hatalmas.
2021. júl. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ, mennyire hatalmas a 90D... ha 50 kilós nő, akkor hatalmas.
2021. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50 kilós nő 90 kormerettel? ^^`
2021. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Kérdés a kérdezőtől: biztos jó melltartót hordasz?

Csak azért kérdezem, mert 80%-a a nőknek nem jót hord és miután nekem sikerült kideríteni, hogy mekkora vagyok azóta nem fáj a hátam.


ha tudsz angolul akkor: [link]

Ha meg nem akkor fordítsd le. De nagyon sokat segít (ne használd az EU méretezést, hanem a UK méretezést aztán azzal menj be a boltba, mert a váltás az márkáktól függ, általában rajta van a cetlin az angol méretezés is).


Anyukám is azt hitte magáról, hogy 85C-s, erre kiderült hogy 75F-es és mióta a jó méretet hordja azóta nem dörzsölődik a bőre és mondta, hogy sokkal jobban érzi magát

2021. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!