Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy fogamzásgátl...

Mitől lehet, hogy fogamzásgátló mellett egyszer késik, egyszer előbb jön meg?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, egyik barátnőmről, 20 éves és nekem csak azt hajtogatja, hogy ez normális és nem hajlandó elmenni orvoshoz.

Én még nem szedek tablettát egyelőre csak olvasgatok róla mivel nekem is rendszertelen a menstruációm, de ha attól is ugyanilyen marad akkor teljesen felesleges lenne szednem.



2021. júl. 26. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kellene mennie az orvoshoz, mert nem jó a gyógyszer valószínü
2021. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyire késik és előbb jön meg? Ez mit jelent? Mert én olvastam már itt olyant, aki egy napot késésnek vett.
2021. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pl. egy héttel előbb jön vagy késik 10 napot, ilyenek, múltkor 2 hétig "menstruált".
2021. júl. 26. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrég kezdte el szedni (3 hónapon belül), akkor belefér, egyébként nem. Az elején nekem is produkált érdekes dolgokat, véreztem, barnáztam egy ideig bőven, de a korábban rendszertelen vérzésem már napra pontosan jelentkezik.
2021. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2 éve szedi körül belül. Lesz baja amitől talán megjon az esze vagy mit csináljak vele?
2021. júl. 26. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz vele csinálni, aki hülye, az hülye. Pont. Ha nem képes orvoshoz menni, akkor hagyd rá, mást nem tehetsz. 20 évesen elég esze kellene, hogy legyen.
2021. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!