Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Illatosított betét miért lesz...

Illatosított betét miért lesz büdös pár óra után?

Figyelt kérdés

sziasztok

Always-t használok, illatostottat. Direkt ezt használom, mert ezen rajta van, hogy megköti, semlegesíti a szagokat. Azonban reggel 9-kor betettem, és mikor az előbb elmentem pisilni, vetkőztem le le, akkor eléggé furcsa, olyan savanykás szaga volt a betétnek. Pedig még van benne hely, nincs teljesen tele.

Mitől lehet? Lehet mégse semlegesíti? Vagy nekem van valami bajom odalent amitől ilyen szaga van? Mi lehet a megoldás?



2021. júl. 26. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

1. Kérdés, mennyi végbélszelet engedsz bele?


2. Kérdés, milyen gyakran mosakszol lent?

2021. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Mármint arra vagy kíváncsi, hogy a kifolyt véred 35 fokban miért büdösödik be 6 óra után? Ez ilyen.

Cseréld sűrűbben, főleg ilyen melegben.

2021. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Bazki, hát ha egésznap rohasztod benne a véredet, mit vársz? Csillámpónik repkedjenek belőle szivárványszaggal?

Tán cserélni kéne. Alapvető higiénia.

2021. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Cseréld gyakrabban. 6 óra alatt belenyomott cucc azért közel 40 fokban irtó büdös tud lenni, ja és nem mellesleg még a fertőzésveszély is fennáll.
2021. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Kezdjük ott, hogy a betétet nem akkor kell cserélni, amikor megtelik, hanem bizonyos időközönként. És itt nem 1/4 napra gondolok. Így bármi gombát is összeszedhetsz, még a szag a legkevesebb…
2021. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!