Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges ez egyáltalán?

Lehetséges ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! LEhetséges hogy kidörzsöltem valamivel ott lent, és nagyon fáj a puncim? Mert már 3 napja. Először viszketett, akkor hüvelygombára tippeltem, de elmúlt, meg nem is volt semmi túrós folyás se semmi más. Most pedig kicsit piros és száraz. Meg Fáj is eléggé.. Mit csináljak?
2010. aug. 28. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz és kezeltesd a fertőzést, és ne canestennel kenegesd, mert bakteriális fertőzésed van, nem gombás
2010. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Hány éves vagy?
2010. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. ÉS most már nem fáj, mármint az is lehetséges hogy Csak fél óráig fáj öszesen és utána már soha többé nem?? :O
2010. aug. 28. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs neked anyukád? menj el egy gyereknőgyógyászatra anyuval, nyilván strandoláskor összeszedtél valami fertőzést, jobb most kikezeltetni, mint szenvedni vele + ha elhanyagolod a fertőzést, akkor gondjaid lehetnek majd 10-15-20 év múlva a teherbeeséssel...
2010. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
SZiasztok! Van anyukám, de már nem fáj, és nem fogok teherbe esni, mert nem fekszek le soha senkivel, majd akkor sem. Nem igazán foglalkozok az ilyen bunkó beszólásokkal..
2010. aug. 29. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapi 11:50-es vagyok. Nem mindenki bunkózott, én sem. De kívánok Neked életed minden pillanatára minden elképzelhető jót!!!
2010. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen bunkó beszólások???? egy darab bunkó beszólás nem volt....:-o de butuska vagy, ha nem mész orvoshoz, az, hogy enyhültek a tüneteid, nem jelenti azt, hogy elmúlt a fertőzés ....és viszketés+ fájdalom szinte biztos, hogy fertőzés---
2010. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!