Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felborult hüvelyflóra okozhat...

Felborult hüvelyflóra okozhat folyást?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szenvedek hüvelygyulladással, fájó vizeléssel, folyással. Először pozitív lett a hüvelytenyésztésem, az ki lett kezelve. A vizelettenyésztésem többször is negatív. Viszont a tüneteim nem múlnak. Néha sárga folyásom van, néha csak simán fehér bő folyás. Csináltak újból hüvelytenyésztést, teljesen negatív lett, de oda volt írva, hogy nincs normál hüvelyflóra. Lehet, hogy emiatt vannak a panaszaim?

2021. júl. 29. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen. VitagynC például.
2021. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Használj hüvelyflóra helyreállító készítményt.

A húgyutakra is vannak nagyon jó természetes termékek. Pl. Walurinal Max.

Vény nélkül kaphatók. A gyógyszertárban is biztosan segítenek ajánlani valamit, ami jó.

2021. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

De a felborult hüvelyflórától miért fájna a pisilés?

2021. júl. 29. 10:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, hogy akkor fájt. Én speciel olyan krémet vettem rá, pár nap kellett és jó volt minden.
2021. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hüvelyflóra helyreállító krémet?
2021. júl. 29. 13:40
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Amikor felborul a hüvelyflórám, minden IS fáj. Az egész alhasam, a hólyagom szuperérzékeny lesz, állandóan pisilni járok. Ilyenkor szedem a húgyutakra való tablettákat, pl tőzegáfonya (Walurinal), medveszőlőlevél (Urzinol), plusz 2000 mg C-vitamin, és VitagynC a hüvelybe, plusz napi 2 liter víz legalább. Nekem így szokott elmúlni minden panaszom 4-5 nap alatt.
2021. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. :) Akkor lehet megpróbálok egy hüvelykrémet.

Tőzegáfonyát és Urzinolt én is próbáltam az elején, meg persze sok folyadék, de mivel még az antibiotikumok se hatottak, ezek még annyira se.

2021. júl. 29. 13:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, a lactofeel zselé szerencsére helyrehozta.
2021. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elmúltak?
2022. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!