Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadás ellen hajra?

Izzadás ellen hajra?

Figyelt kérdés

Alapból izzadékony vagyok ami azt jelenti,hogy napi szinten 2x tusolok,48 órás dezodor használok

Én a -5 fokban is rövidujju pólóban vagyok mert úgy érzem jól magam

20 fok felett már folyik rólam a víz

A mostani nyári melegben hadd ne mondja mit élek át


A kérdés

Mit csináljak a hajammal mert este amikor lefekszek aludni, reggel arra kelek fel,hogy csupa víz a párna és át izzadtam minden

Hajat mosni nem szeretnék minden nap

A hajamat szintén nem szeretném félkötni,most ez furán hangzik,de nekem a hajgumitól,hajcsattól,hajpánttol fáj a fejem, fülem, kényelmetlen


Mit tudom csinálni

Ventilátor mellett alszok és még így is

És még csak 26 vagyok,mi lesz 45 évesen amikor klimaxolni fogok

Rossz belegondolni


Mit tudnátok ajánlani ebbe a forró nyári hőségben a hajamra



2021. aug. 1. 01:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Évente 5 cm nől a hajam

Nagyon nehezen

Értem,hogy mit mondasz,de nekem nem éri meg


De a sampont mindenképpen kipróbálom

2021. aug. 2. 17:15
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor izzadj tovább 😃
2021. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jó Inkább


2 hónap izzadást miatt nekem nem éri meg,hogy levágjam olyan rövidre

2021. aug. 3. 04:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem állna jól, próbáltad már?
2021. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Én nyáron mindig picit rövidebbre vágatom. Szóval én azt mondom, hogy simán megéri levágatni rövidebbre szenvedés helyett. Ha nagyon nem szeretnéd, hogy rövidebb legyen, akkor esetleg hordhatnád összefogva.
2021. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam már

Szörnyen nézz ki

Nagy kugli tojás fejem vanxdd

Nem éreztem jól magam attól a rövid frizurátol

2021. aug. 3. 12:57
 17/19 A kérdező kommentje:

Írtam fent

A hajamat szintén nem szeretném félkötni,most ez furán hangzik,de nekem a hajgumitól,hajcsattól,hajpánttol fáj a fejem, fülem, szúr nyom,kényelmetlen

2021. aug. 3. 12:58
 18/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Legalább este, éjjel próbáld összegumizni, egy puha hajgumitól nem fájhat a fejed :)

Menj el háziorvoshoz. Elküld majd vérvételre, meg ide-oda. Elmondja majd, milyen vitaminokat, teákat javasol.

Válts sampont. Normál hajra valót vegyél. Egy fodrász ismerősöm szerint, ez a legjobb, a korpásodás elleni, meg a többi semmit nem ér


Nem akarom elkiabálni, de nekem most pár napja jobb lett kicsit ( lekopogom).

Én is áttértem a normál hajra való samponra, nem babát használok, hanem fructist. Kétszer samponozok, közben jól belemasszirozom a fejembe 😉Levágattam úgy 10-12 centit a hajamból, kicsit dúsabb is és nem lapul annyira a fejemre. Ez is lényeges, ha nagyon lelapul, jobban izzad.

És még valami, ha egyik sem azimpi. Solituo antisudorica, nézz utána, milyen jó kis csodaszer 😉

2021. aug. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Oké köszi

Estére felkotom

2021. aug. 3. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!