Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek?

Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
A napokban maszturbáltam egy újonnan beszerzett vibrátorral. Picit fájt az elején de kellemes volt, jó érzés. Mikor abba hagytam elmentem pisilni és láttam hogy tiszta vér a bugyim, illetve a WC papir is amivel a nemiszervem töröltem ki. (Ez pénteken volt) Azóta pecsételő vérzésem van. Nincsenek fájdalmaim, de kezd aggasztani a vérzés. Nem menstruálok, de hamarosan meg fog jönni. Nőgyógyászhoz nem szívesen mennék el mert kellemetlenül érzem emiatt magam eléggé.:/ Normális válaszokat szeretnék kapni amivel pici fel világosodom ezzel kapcsolatban. Volt ahol azt olvastam hogy ez normális, valószínűleg túl gyorsan csinálhattam. De inkább megkérdezek több embert erről hogy biztosra menjek. Köszi a segítséget előre is. 21/L

#vérzés #maszturbálás #vibrátor #Maszturbálás utáni vérzés
2021. aug. 1. 22:26
 1/4 Only a man ***** válasza:
90%
Gondolom nem voltál már szűz, egyébként lehet csak túl nagy volt neked és túl erőltetted szegény nunid.
2021. aug. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok már szűz. Valószínűleg ez lehetett a baj.. Meg remélem csak ez a baj:/
2021. aug. 2. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha közel van a menstruáció ideje, akkor az extrém gyönyörérzet előrébb hozhatja annak a bekövetkeztét.

(Csak halkan jegyzem meg: nem szégyen vibrátorhoz is síkosítót, sőt óvszert is használni.)

2021. aug. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Használtam síkosítót, illetve alapból is elég nedves voltam. :)
2021. aug. 2. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!