Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most akkor milyen menstruáció?

Ez most akkor milyen menstruáció?

Figyelt kérdés
Kb. Két éve havi rendszerességgel véres a vizeletem. Mintha nem a megfelelő helyen távozna. Amikor először megjött, azt hittem meg fogok halni. Mondtam a szüleimnek, voltunk egy csomó vizeletvizsgálaton meg vérvizsgálaton de nem derült ki semmi, aztán ők annyiban maradtak hogy én így menstruálok és ennyi. De engem ez nagyon bánt és kívülállónak érzem magam és feszengek ha szóba kerül a menzesz, és nem tudok mit válaszolni, általában azt felelem hogy nem jött meg. Görcseim sincsenek, és sokszor fehér vagy sárgás nyálkaszerű van a vécépapíron. Nem tudom károsodhat-e emiatt valamim. Egyáltalán mi ez és mitől lehet? Hallottatok már hasonlót? Ezzel lehet nőgyógyászhoz fordulni? Vagy urológushoz?

2021. aug. 2. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha tampont használsz és bent van miközben pisilsz, akkor a vizelet véres. Amúgy nem menstruálhatsz rossz helyen! Nem csak érdemes, de menj is el m nu aelőbb nőgyógyászhoz. Ha nekem nincs fent a tampon, és úgy pisilek, akkor vér is távozik, de nem ugyannn
2021. aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, bevan törve a kijelzom, és kissé átírta a telóm, de remélem érthető, amit írtam.
2021. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg, ha véres lenne a vizelet, akkor az nem havonta 1x jelentkezne, és szarul lennél. Menj dokihoz, elmagyarázza a dolgokat. Nyugi nincs gáz.
2021. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Ha tampont használsz és bent van miközben pisilsz, akkor a vizelet véres.


Azzal ilugye tisztában vagy, hogy két külön lyukon történik a vérzés, és a pisilés? Nem a tamoonon keresztül folik a vizelet…

2021. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem használok tampont. Azt tudom hogy menstruálok, de a bugyimra csak nagyon kevés megy. Voltam régen orvosnál elmondtam mi van erre elkezd magyarázni a menstruációról. Nekem ez nagyon fura, szabályosan kipisilem a vért.
2021. aug. 2. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Uh. Persze, h tisztában vagyok vele
2021. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Azt próbáltam ezzel elmagyarázni neki, h ha a tampon bent van, akkor a hüvelyből nem folyhat ki a vér!!!!! Mert ugye az felszívja!! Nem vagyok gyökér!! Kérdező, olyan nincs, h te a húgycsöveden keresztül menstruálsz!
2021. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
#7, hidd el, ismerek olyat, aki nem tudta :D
2021. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as, na ne már. 😁😬 akkor bocs a b*nkó stílusomért....
2021. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Osztálytárs volt, ráadásul jó tanuló. 18 évesen azért nem használt tampont, mert szerinte undorító dolog a véres tamponon keresztülpisilni, meg az, hogy utána a pisis tampon fentmarad.

Kifaggattuk, tényleg nem tudta, hogy 2 külön lyuk van🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

2021. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!