Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az a fehér a hüvelyem...

Mi lehet az a fehér a hüvelyem körül?

Figyelt kérdés

nagyon fáj tegnap óta a hüvelyem, valami fehér is van körülötte, amit nem tudok lemosni. menstruacio elott vagyok pár nappal, ez is lehet ok? szexuálisan nem vagyok aktív, szűz vagyok

vagy gombás fertőzés is lehet?

máskor is szokott fájni, es ahogy baratnoimet kerdeztem nekik is, de eddig nem neztem meg hogy milyen lent.

viszkető erzes nincs, cak fajdalom es mintha kiakarna jönni a helyerol(ez eleg furan hangzik tudom)


2021. aug. 2. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt a menstruációd nézesd meg nőgyógyásszal,az a biztos. Főleg ha máskor is fájdalmat érzel.
2021. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem normalis, hogy faj a huvelyed, a feher meg gondolom valamilyen valadek. Tuti, hogy van valamilyen fertozesed, orvoshoz kene menni. Es a baratnoidnek is, ha nekik is csak ugy random faj.

Ilyen-olyan fertozeseket szex nelkul is elkaphatsz, kb barhol, nyugi, elofordul, nem kinos.

2021. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!