Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy 40 napja késik?...

Normális hogy 40 napja késik? Lehet az oltástól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Június 26.án kaptam meg a Pfizer 2 adagját. Ez egy szombati nap volt. utána lévő hétfőn 28.-án meg kellett volna jönnie, ma már augusztus 8.van, de azóta sem jött meg.

Terhes 100% hogy nem vagyon.

Akkor mi lehet a gond?

20/L



2021. aug. 8. 02:26
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális! Neked 11 napja késik, nem 40 napja, az semmi, bármi okozhatja. Én május eleje óta nem menstruálok 90 napja, tehát 60 napot késik.
2021. aug. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Oltás miatt! Sokan panaszkodnak, hogy felborult a ciklusuk.

Fene tudja, milyen meddőséget okoz a nőknél.

2021. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tökéletes a ciklusom az oltás óta. Még pontosabb, mint előtte.

Esetleg ha múlt hónapban oltottak, és lázas voltál, az átmenetileg bekavarhat.

2021. aug. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves #1 nem tudom miből számoltad ki a 11 napot, szerintem érthetően leírtam. Májusban menstruáltam utoljára
2021. aug. 8. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
4-es És tényleg, volt közben egy július is. Bocsánat. Kezet foghatunk én május 7-én.
2021. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cubina ***** válasza:

Egyáltalán nem normális, ha 40 napot késik, oltással vagy anélkül.

Nem tudom voltál-e nőgyógyásznál, ha nem, akkor meg kéne nézetni hogy mi a helyzet. Valószínűleg azt fogja mondani az orvos, hogy nem az oltástól van, mindenre ezt mondják, és ezzel el is van intézve számukra a probléma.

Esetleg hormonvizsgálatot kellene csináltatni, az megmutatja hogy mi történt a szervezetben az oltás miatt.

Sajnos nagyon sok nőnél bekavart az oltás, te még szerencsésebb vagy, mert sokaknak az oltás óta nem áll el a vérzése, ami súlyos vérszegénységhez vezet.

Barátnőm több mint fél év klimax után kezdett újra vérezni áprilisban (pár nappal az első oltás után), azóta minden hónapban megjön neki, de össze-vissza. A klimax elején volt nőgyógyásznál, azt mondta neki a doki, hogy ne is számítson már menstruációra mert mindkét petefészke teljesen el van sorvadva.

Nem tudni, hogy tudtak gőzerővel beindulni a "halott" petefészkek az oltás után, az orvosok csak a vállukat vonogatják.

2021. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még nem voltam😅

Szerintetek hozzátehet az is, hogy az elmúlt időben nagyon sokat stresszeltem?

Még megvárom ezt a hónapot hátha, aztán utána nem tudom

2021. aug. 8. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam oltást 21 én, 23 án kellett volna megjönnie. Késett több mint 2 hetet. Doki mondta hogy lehet az oltás miatt, meg egy kicsit sok volt a stressz. De jött, elmúlt,remélem több ilyen nem lesz.
2021. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, ma 44 nap után megjött, szóval kicsit megnyugodtam. Olyan szerencsém van, hogy pont nyaralás előtt 1 nappal vége is lesz, ha minden jól megy
2021. aug. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!