Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás std szűrés?

Hüvelygyulladás std szűrés?

Figyelt kérdés
Nos, a történetem: januárban szakítottunk a párommal, akivel egyébként 6 évig voltam. január közepén volt az utolsó együttlétünk. Pontosan április 3.-án hüvelygyulladásom lett, több orvosnál jártam, számtalan kúp, szájon át szedhető gyógyszer amin túl vagyok. Tenyésztés 4x negatív lett. Ideig-óráig elmúlik a kúpoktól, de folyamatosan visszatér :( std szűrésre érdemes elmennem, vagy máshol keressem a választ? Hónapok óta figyelek a szénhidrát bevitelre, január óta nem is voltam senkivel, folyamatosan fújkálom a munkahelyi és az itthoni wc-t is fertőtlenítővel, 12x voltam nőgyógyásznál azóta. Csütörtökön megyek újra, bár érzem, felesleges. Tanácsok, tapasztalatok? Std szűrésnél mit lenne érdemes megnézetnem?

2021. aug. 8. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Chlamydia mindenképp. De gondolom ott több mindent is néznek alapból.
2021. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, csak úgy tudom, mindenképp fizetős az std vizsgálat, és ahogy láttam, különböző csomagok vannak mindenhol.
2021. aug. 8. 17:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt chlamydia és utána gyulladàs,ezért ajánlom.

1es voltam :)

2021. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Negatív lett minden, citológia is rendben. Azóta elmentem egy másik doktornőhöz, tenyésztés alapján mondta, hogy olyan baktérium miatt van, ami levegőre érzékeny, azt ajánlotta, hogy otthon, ha tehetem legyek bugyi nélkül, plusz macmirort írt fel. Úgy néz ki, ez bevált.
2022. jún. 29. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy írt fel macmirort, hogy negatív lett minden?

2022. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyet nekem is csinált kínjában nőgyógyász, sajnos nekem az ellenkező hatást érte el
2022. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az std szűrést egy magánklinikán végezték el, csak e-mailben küldték ki az eredményt, oda nem mentem vissza. (Elég húzós ára volt, és lekezelőek is voltak) Egy már nem fizetős doktornő végezte a tenyésztést, most pontosítanám, aerob baktériumok voltak, ami normál esetben is megtalálható a hüvelyben, csak "túltengett " . Ez már volt kb fél éve, nekem bevált, mire elfogyott a kúp, elmúltak a kellemetlen tünetek. Amit le is kopogok, azóta nem is tért vissza.

De persze ez csak az én történetem, nekem is rengeteg orvos rengeteg féle kúpot, szájon át szedhető gyógyszert írt fel, hónapokon át, addig kell menni, míg el nem múlik

2022. jún. 30. 21:45
 9/14 A kérdező kommentje:
És aki épp std szűrésre készülne magánrendelőbe, én a Benyovszky orvosi központban voltam, ezt a helyet nem ajánlom, nagyon lekezelő volt az orvos, és a szűrés ára se annyi volt, mint amennyi a honlapon fel volt tüntetve..
2022. jún. 30. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem. Egyébként nálad milyen tünetekben nyilvánul meg a hüvelygyulladás?
2022. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!