Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyasmi, hogy a...

Létezik olyasmi, hogy a candida csak pár együttlét után jelentkezik?

Figyelt kérdés
Nem először feküdtem le a barátommal, de már éreztem a napokban, hogy szex után ki vagyok dörgölve és picit fáj a hüvelybemenet. Nos ez az érzés a nedvesedéssel elmúlt, ezért lefeküdtünk újra. Viszont azóta meg be van dagadva a nunim, darabos a folyásom, fáj a bőröm, amikor hozzáérek és nagyon száraz is, és picit viszket ott, ahol pisilek. Barátomnak szintén vannak panaszai, hogy fáj a makkja, ha hozzáér. Nagyon régen már volt ilyen panaszom, és vettek hüvelykenetet és vérképet csinàltak, de soha nem talàltak semmit, aztàn végül a patikában mégiscsak kaptam gomba ellen kúpot plusz krémet a panaszok alapján és már fél éve semmi bajom, pedig valamennyire aktív voltam szexuális téren. Szerintetek ez ismét gomba lehet?
2021. aug. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, mindkettőtöknek el kéne menni dokihoz
2021. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Candida inkább az emésztőrendszerben van és onnan szaporodik el akkor fura tüneket okoz az anyagcserében. Szívdobogás, fáradékonyság, szédülés.... Arra ugye van spéci diéta...


Bizonyosan nem normális a helyzet és együtt mennék el dokihoz a helyetekben. Gomba makacs dolog sokáig tart míg elmúlik. Akármi lehet...Ha nem kezelitek együtt akkor mindig oda vissza fogjátok pinpongozni a fertőzést vagy gombát...

2021. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
A pasid megfertőzött valamivel -az a kérdés mivel. (és kitől kapta el)
2021. aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem anno volt ilyen (fèrfi) mindkettőtöknek doki, (vissza tudsz fertőződni a pasid által, ès ő is te általad) illetve amíg nem múlik el óvszer használata.
2021. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!