Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha egy nappal...

Mi történik, ha egy nappal korábban veszem be a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Alapból mindig péntekenként kell elkezdenem szedni a gyógyszert az egy hetes szünet után, viszont most fontos lenne, hogy hétvégére teljesen elmúljon a menstruációm.


Amikor pénteken kezdem el, akkor még kicsit tart szombat-vasárnap is, hétfőre múlik el teljesen.


A kérdésem az lenne, hogy mi lenne, ha péntek helyett csak most az egyszer csütörtökön kezdeném el az új levelet szedni?


Összezavarná hosszútávon a ciklust vagy csak most az egyszer hamarabb véget érne és ennyi, legközelebb ugyanúgy kezdhetem majd a péntekkel?


Ha bármi kockázata van a dolognak (később esetleg összevissza jöhet majd meg, beláthatatlan ideig tart majd), akkor inkább nem csinálok ilyet, annyit nem ér, mert most legalább tudom, hogy pontosan mettől meddig tart és ez a legfontosabb.

Csak most jól jönne, ha hétvégére vége lenne.



2021. aug. 17. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet probálni ,de ne nagyon váloztas. sok idő mire szervezeted át áll csütörtökre.
2021. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy végleg átálljon csütörtökre, csak most az egyszer lenne fontos, a mostani hétvége miatt, hogy addigra már ne legyen meg. Utána újra pénteken venném be a következő szünet után a bogyót.

De ha problémát okozhat később, akkor nem ér annyit, akkor nem variálok.

Várom a további tapasztalatokat! :)

2021. aug. 18. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nyugodtan vegyed be, kérdező. nem lesz semmibaj, nyugodj meg.
2021. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném semmiképp összekavarni a ciklusom, hogy aztán esetleg pecsétlővérzésem legyen neadjisten, amikor nem is számítok rá. Annyit nem ér...
2021. aug. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!