Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenne egy kérdesem(lányok)...

Lenne egy kérdesem(lányok) menstruálok éppen,pont időben meg is jött(08.23.-an kellet megjöjjön) viszont közvetlen ahogy megjött hányingerem lett és hánytam is 2x és ez szokott még valakinél lenni?nem első de megvagyok ijedve

Figyelt kérdés
a párommal volt aktus 2-3 nappal ezelőtt de éppen nem termékeny napom volt és nem is ment el bennem és tényleg csak egy 2 perc volt szvl nem volt nagy szeretkezés csak ilyen kis “játék”(ezt gondoltam még hozzá teszem)

2021. aug. 23. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem a terhességtől hánytál, az 6. hét után szokott jönni. A védekezés nélküli szex viszont nem játék, mindig használjatok óvszert.
2021. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam csak megijedtem mert most ezt a mensit nagyon rosszul viselem
2021. aug. 23. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha 2-3 nappal ezelőtt volt, akkor amiatt biztos nem vagy terhes, még be sem ágyazódhatott a megtermékenyített petesejt (ha lett volna érett petesejt, de nagy eséllyel nem volt mensi előtt 1 héttel sem).

A termékenységet viszont ne naptárak alapján nézd (ha nem onnan nézed, akkor bocsi, csak mások kedvéért írom le), legjobb ha a tested jeleire figyelsz. Nagyon sok hasznos anyag van a neten a termékenységtudatról. Szerintem tök menő, hogy terjed ez a köztudatban, hasznos megismerni a testünk pontos működését :)

2021. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte kizárt, hogy terhes legyél, 2-3 nap alatt nem tud beágyazódni. Hány éves vagy?

Nem bántásból, de legyél egy kicsit tájékozottabb a megtermékenyülésről, nagyon sok hasznos infó van erről a neten. A védekezés sosem árt.

2021. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, sejtettem hogy nem terhesség és tudom hogy még sok előjele kéne legyen,utána olvastam h ez “kamasz” korban gyakori de valamiért nagyon megijedtem,és volt bennem egy félelem hogy mi van HA és csak arra voltam kiváncsi hogy valakinél még vane ilyen hányásos mensi és azt is le írtam h igen nem első hogy hánytam mensi közbe de legelöszőr csak savam volt és a semmit hanytam és ez most más volt azért gondoltam megkérdem☺️
2021. aug. 23. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:

16 vagy? Akkor már értem :D

Anno pont 16, vagy 17 évesen én is így voltam. A pasimmal védekezés nélkül csináltuk az aktus elején, és csak utána húzta fel a gumit (azért nagyjából néztem a naptárat, sőt akkoriban még az sem zavart minket, ha épp megvolt).

Aztán a sulis meg a magánéleti stressz miatt volt, hogy 1-2 hetet késett, és volt pár alkalom, amikor kétségbe voltam esve, hogy mi van, ha terhes vagyok...

Végül nem estem teherbe, de azóta is együtt vagyok a pasival, és mivel már nagyon szeretnénk babát, nem védekezünk, pár hónapja nem jön össze, így utólag mosolygok magamon, hogy mennyire aggódtam anno, most meg nem megy :)

Persze ez nem jelenti azt, hogy nem kell védekezni, vannak extrém termékeny nők és pasik, akiknek kb a semmitől összejön.

4-es voltam

2021. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen is volt olyan mensim amit hasonlóan végig szenvedtem, van ilyen, nem kellemes, néha áll mögötte hormonzavar és hasonlók, de van ilyen
2021. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én nagyon nézem a naptárat mert a testemen nem lehet ki igazodni
2021. aug. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!