Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után nektek is volt...

Szülés után nektek is volt "puncipukitok"?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már tönkreteszi a házasságomat, sokkal tágabb lettem és kutya pózban már szinte lehetetlen csinalni mert minden egyes mozdulatnál jönnek a hangok és nem is akárhogy. Teljesen elvagyok keseredve,olvastam a tornáról de azt írták ha önállóan magyarázat nélkül csinálnám úgy kb hatástalan. A férjem azt mondja hogy nem zavarja de mégis érzem belül hogy ezt csak azért mondja, hogy ne bántson meg. Valakinek bevált valami ez ellen?
2021. aug. 24. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltam soha terhes, de ígyis sok a punci puki kutya pózban.
2021. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Pont ezt akartam írni, nekem 2 gyerekem van de a gyerekek előtt is volt ilyen pózban, pedig nem volt "gigasunám", mármint nagyon tág.. .na értitek. Nekem nem szülés után jött elő, de szerintem ezzel nem is lehet mit csinálni, nem azért van puki mert tág a hüvelyed hanem mert levegő kerül bele a póz miatt.
2021. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egyáltalán semmi baj nincs a puncipukival.
2021. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha emiatt megy tonkre a hazassagod, akkor az annyit is er.

Egyebkent nyilvan a te fejedben van a gond, a ferjedet nem is erdekli, igy intim torna mellett pszichologushoz is latogass el.

Miert nem akarsz amugy intim tornara jarni? Ha megtanulod az alapokat, mar egyedul is menni fog, de fontos, hogy jol sajatitsd el a gyakorlatokat. Elvileg online is van tanfolyam, nezz utana.

2021. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kutya pozban mindenkivel elofordult, gyerektol fuggetlenul. ha a ferjed azt mondja nem zavarja, valoszinu ugy is van. inkabb az onbizalmaddal lenne dolgod, mert arra fog ramenni a hazassagod, nem erre a semmisegre.
2021. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, neha elotte is...
2022. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, a nejemnek igen.....
2022. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!