Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakráknál milyen tünetek...

Méhnyakráknál milyen tünetek vannak, hogy mennyire előrehaladott? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton és a doki rávágta egyből,hogy valami daganatot talált és konizáció kell. Kb 2 hét amíg megjön a rákszűrés.

1 éve kb HPV-m van, eddig negatív volt a citológiám is és nem volt baj, meg csak 20 éves vagyok és nem sok emberrel voltam együtt..

Milyen esélyek vannak a méhnyakráknál? Van valami tünete ha már súlyos stádiumban van? Februárban még negatív volt a citológiám.



2021. aug. 24. 23:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Februárban volt rákszűrésem akkor az is tökéletes volt, és a méhnyakráknak elvileg több év kell hogy kialakuljon. Egy másik kérdésben volt egy kép ( [link] ) amin az előrehaladott méhnyakrák van, ilyen nekem is :(
2021. aug. 24. 23:48
 2/15 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy ilyen van neked is? Ha februárban nem volt semmilyen probléma, akkor ez kizárt!

Először legyen meg a citológia eredménye, aztán megbeszélitek a továbbiakat.

2021. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) az orvos mondta, hogy ilyesmi. meg már rögtön úgy készített hogyha megvan az eredmény akkor konizáció + méhkaparás, ezt írta a vizsgálati lapra is
2021. aug. 25. 03:38
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha fél éve még negatív volt a citológia, akkor nem lehet előrehaladott. Lehet méhnyakrák, de korai stádium. De az is lehet, hogy minden ok.
2021. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a helyzet? Kiderült már valami? Jó egészséget!
2021. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Holnap derül ki elvileg.

Köszi :)

2021. szept. 6. 21:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Remélem nincs semmi komoly!
2021. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lett végül az eredmény?


Nekem két napja derült ki h hsil CIN3, egy éve meg rendben volt a szuresem.

2021. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nekem P2 most is a szűrésem és nincs a leukoplakián kívűl bajom, de ugyanúgy két orvos is a műtétet javasolta.


Én decemberig immunerősitek és papilocare kúra addig,a papilocare elvileg sok nőnél helyrehozta a citologiát :) ha nem sikerül akkor meg műtét

2021. szept. 23. 09:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ezt nem értem. Utóbbi hetekben erintettsegem okán eléggé beleastam a témában, de olyat sehol se olvastam h vkit p2nel műteni akarnak. Téged akkor hogyhogy?
2021. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!