Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok nőgyógyászt...

Ajánlanátok nőgyógyászt Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

A lányomat akarom elvinni. Most menne először. 16 éves eddig azért sem vittem mert nem volt barátja és semmi panasza nem volt ezért nem láttam szükségét. Most viszont már van neki és elmondta ,hogy már voltak együtt.

Esetleg lányos anyukák ti hová vittétek ezen a környéken? És nem az enyém nem jó, oda nem szeretne menni és én tiszteletben akarom ezt tartani.

Előre is köszönöm a válaszokat.



#gyereknevelés #lány #16/L #nőgyógyászat #serdülés #Első nőgyógyászti vizsgálat
2021. aug. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Van panasza? Ha nincs, teljesen fölösleges.
2021. aug. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Terhes?
2021. aug. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Miért vinnéd??
2021. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szexre képes,akkor nem kell vinni, amúgy is minek menne magától is? Van gond?
2021. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs panasza rákszűrésre vinném.
2021. aug. 27. 18:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kapta meg 14 évesen vagy mikor volt a hpv oltást? Nekünk anno kötelező volt. Legalábbis mindenki megkapta. Mert ha ő is kapott akkor fölösleges. De amúgy is fölösleges 16 évesen ennek kitenni, ha nincs panasza...
2021. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nem kapta meg. Úgy gondoltam, gondoltuk a férjemmel, hogy nem kurvának neveljük a lányunkat, ezért nem kell, és nem is adattuk be neki.
2021. aug. 27. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát aki beadatja a védőoltást, kurvának neveli a lányát. Értem.
2021. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Elég ám csak 1 valakivel lefeküdni , aki hordozza a vírust 🤭🤷🏻‍♀️🙈🙈

Azért a mai világban ilyen szöveg nagyon meredek és nagyon buta tájékozatlan emberre utal!!

2021. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!