Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesti lány vagyok, ki tud...

Budapesti lány vagyok, ki tud megbizható, tapasztalt, árban elfogadható nőgyőgyászt? (tudom nem egy ilyen kérdés van, meg ott a google, de a ti tapasztalatotok érdekel)

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Magán dokihoz jártam, Dr. Petik Dóra a neve, nagyon kedves, aranyos. Az Örstől pár perc sétára van a rendelője.

Ha kell az elérhetősége, írj privit.

2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olcsó, mert nem magándoki szóval ingyé van, anyukámnak az életét mentette meg. Dr. Kelemen Csaba Podmaniczky úti MÁV rendelőintézet.
2010. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Aszódi Ágnes a kedvenc, nagyon odafigyel az emberre, bár én magánrendelésén nem voltam, csak sztk-ban. De ha ott ilyen, akkor el nem tudom képzelni, milyen lehet magánban! Csak arra sajnos nincs pénzem. De ha sztkban ellát jól, akkor minek utazzak ki a rendelőjébe?

Egyébként egy középkorú hölgy, nagyon kedves, nagyon tapasztalt és alapos. Előírások szerint csinál mindent, pl. először én gyógyszert akartam más dokinál felíratni, fel is írta, aztán elgondolkoztam, hogy nem is kérdezett semmit, akkor látott először, még meg se vizsgált, csak felírt valamit. Utána mentem el hozzá és azzal kezdte, hogy elküldött vérvételre, aholis kiderült, hogy nem is szedhetek még tabit, mert nem stimmel a hormonszintem. A másik doki meg simán bevetette volna velem... na innentől hűséges vagyok :)

2010. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a világ legjobb dokija Dr. Németh Lajos. engem műtött is, finom keze van és megbízható, de ő sajnos kaposvári
2010. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de nem tudnátok egy körülbelüli árat írni?
2010. aug. 31. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr Ujhazy András
2012. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!