Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet az abortusz ára...

Hogy lehet az abortusz ára törvényben kb. 30.000 forint, gyakorlatban 42.000?

Figyelt kérdés
A beavatkozás árát igyekszem kideríteni, amiről törvényben csak annyit találtam, hogy 2011. január 1.-től 29 ezer valamennyi az ára, azonban az oldalon feltett kérdések alatti válaszokban sorra 42 ezer forintokról van szó. A 2011es óta nem látok sehol törvénymódosítást és a legtöbb oldal csak lehord, mert így döntöttem, a díjról információt nem ad. Valaki meg tudja magyarázni?

2021. aug. 30. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal egy 2011 után kiadott, frissebb kormányrendelet felülírta a 29 ezer forintos árat 42 ezer forintra. Ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog, keress valakit, akinek van jogtár előfizetése, és kérd meg, hogy keresse ki a legutolsó abortusz hatósági áráról szóló kormányrendeletet.
2021. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyarázni nem tudom, de biztosan 41 ezer valamennyi (majdnem 42 ezer) a díj, mert kórházban dolgozom és rendszeresen látok interes jegyzőkönyvet és csekket.
2021. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 41667 a jelenlegi összeg, elvileg 2020. Márciusa óta.
2021. aug. 31. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!