Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik kívül a gombám?

Nem múlik kívül a gombám?

Figyelt kérdés
2 hete kenem magam canesten krémmel odalent. Most kedden voltam nogyogyasznal, aki gombas fertőzést állapított meg. Kaptam 2x1 Fluconert, illetve azt mondta, folytassam a kenegetést, de egyenlőre egyáltalán nem múlik, sőt, mintha még jobban terjedne. Éjszaka már kesztyűben alszom, mert sebesre vakarom magam. Bejelentkeztem újra nőgyógyászhoz, de csak szeptember 16-ra kaptam időpontot. Valakinek van valamilyen javaslata addig a külső gombásodás megoldására?

2021. szept. 4. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetekben már csak betadine kúpot használok.

Az erélyes csíraölő és nem alakul ki rezisztencia sem.


Úgyhogy neked is tudom ezt ajánlani, hogy ne csak külsőleg, hanem belsőleg is kezeld. Az egy dolog, hogy kívül viszketsz, de csak a kenőcs nem oldja meg a problémát.

2021. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne kend semmivel, hasznalj Micovagot. En is igy voltam, alig birtam felvenni egy farmert mert sebes voltam lent es dorzsolodott. Abbahagytam a kenegetest, mindent letettem amit a doki adott. A Micovagtol a harmadik napon kezdett mulni a problema, ra egy hetre mar el is volt felejtve. Tobb kint fel eve semmi, de semmi bajom sincs. Nekem intingyantazas utan jott ki, valoszinuleg nem volt megfelelően tiszta a környezet, pedig szalonban voltam, másodjára jártam meg. Azóta itthon, magamnak gyantazok es nem volt tobb problémám.
2021. szept. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!