Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt hónapba kétszer is...

Manócska1 kérdése:

Múlt hónapba kétszer is megvolt a havim,elején és végén is. Mitől lehet? Többi lent...

Figyelt kérdés
tehát,ez már előfordult máskor is de most pár nap szünet után megint megvan már 6. napja. van egy 20mm-es cisztám. pár hónapja nem látott nőgyógyász,jövő hónap közepére kaptam időpontot. lehet nőtt a mióma?

2021. szept. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Utolsó 5 menzeszed kezdőnapja mi volt?
2021. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
május 9,június 12,júli 9,aug 4,24,és szept 1- 42 éves múltam
2021. szept. 4. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz,
2021. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
baj lehet? de csak október 13.ára van időpontom
2021. szept. 4. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Bevagy oltva?
2021. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,kétszer első Moderna második Pfizer
2021. szept. 4. 18:09
 7/8 A kérdező kommentje:
ja,mindkettő Pfizer bocsi
2021. szept. 4. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha pár hónapja voltál dokinál akkor gondolom volt citológia, ezért ha elmúlik a vérzés akkor én nem gondolnék egyből nagy bajra hiszen 40-en túl már simán elkezdődhet a menstruáció felborulása. Jó lenne hormont is nézetni tehát ne csak a miomában és a cisztában gondolkozz.

Nem tudom mennyire követtétek figyelemmel a ciszta és a mióma (gondolom nem ugyanarról beszéltél mert a kettő nem ugyan az) növekedését de ha régen nem volt ultrahang akkor azt is jó lenne csináltatnod. Az sem mindegy hogy bennt a méhben van kinnt rajta van a mióma. Mert tudtommal az okoz gyakori vérzést ha bennt van, de gondolom mérettől is függ.

Bár ezt úgyis az orvos dönti el attól függően hogy eddig milyen vizsgálataid voltak.

2021. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!