Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum okozhat menstruác...

Antibiotikum okozhat menstruáció késést?

Figyelt kérdés
Augmentint szedtem 2 hete. Múlt héten kellett volna megjönni, de még semmi jele. Nem szoktam antibiotikumot szedni, így nincs nagy tapasztalatom benne, hogy okozhat-e ilyet.
2021. szept. 5. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Fogamzásgátlót szedsz? Csak mert az antibiotikum és a fogamzásgátló ütik egymást. Ha ez a helyzet akkor simán lehet hogy az antibiotikum mellett nem hatott a fogamzásgátló és terhes lettél!
2021. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Bármi okozhat késést, az antibiotikum is. De ezen kívül stressz, terhesség, és még ezer más dolog. Egy terhességi tesztet érdemes csinálni.
2021. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha a terhesség opció lenne, akkor nyilván leírtam volna. Nem értem miért ez az első gondolat egyből, és miért nem egyértelmű, hogy arról azért meggyőzödne az ember. Nem szedek fogamzásgátlót és nem vagyok terhes sem.
2021. szept. 5. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!